Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba
10-05-2010, 01:08 PM (This post was last modified: 10-05-2010 01:09 PM by cardinalbeat.)
Merhaba
Ben sandım bir yabancı yazdı bu sistemi diye düşündüm ama bir TÜRKÜN bunu yapması beni mutlu etti.İlk öncelikle başarılarınızın devamını dileirm gayet hoş bir sistem.Ama bende bir sorun çıktı ve yabancı dilim olmadığı için forumdaki konulara baktım ama pek bir şey anlayamadım.

Kurulumu yaptım fakat bazı hatalar aldım videoyu izleyerek yaptım tekrar ama gene aynı hatayı aldım aldığım hata şu:

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_f63e00e7a36c87fb3dc9d3945a5ce7fd, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/lezturk/public_html/index.php on line 3

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/lezturk/public_html/index.php:3) in /home/lezturk/public_html/index.php on line 3

bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum neden olmuş olabilir acaba nerede yanlışlık yaptım hiç bir bilgim yok
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-05-2010, 04:13 PM
RE: Merhaba
slm
yorumunuz için teşekkür ederim.

hata da şunu diyor
session başlatılamıyor nedeni ise /tmp/ klasörüne yazma için ulaşılamıyor.

hostunuzu nerede barındırıyorsunuz

barındırdığınız yere diyinki session fonksiyonunu kullanamıyorum

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_f63e00e7a36c87fb3dc9d3945a5ce7fd, O_RDWR) failed: Permission denied (13) hatası alıyorum diye
makina rootundaki /tmp klasörüne yazma izni versinler
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump: